Kalendář

<<12 / 2018>>
PoÚtStČtSoNe
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Zobrazit kalendář

Hráli jsme

 

2018

8.3. Zlín, Baltaci, firemní akce společnosti Baťa
9.3. Ples konzervatoře KM
11.3. Zelenáčova šopa, Zlín
11.5. Hradec Králové, letiště
30.5. Filmfest Zlín
31.5. Praha Kino Lucerna, koncert Jazz Spring
16.6. Slavností pivovaru Malenovice
15.9. Craiova Jazz Festival, Rumunsko
30.9. Otrokovice, Michalská pouť
3.10. Uh. Brod, Kulturní dům

2017

11.2. Srdcový bál, Zlín
11.3. Vsetín, ples Austinu
29.4. Rychnov nad Kněžnou - Swingový festival Jiřího Šlitra
31.5. Filmový festival Zlín
15.6. Koncert pro Handicap - F-dur jazzband a FBM v KC Zlín
17.6. Uherské Hradiště, koncert se Slováckým komorním orchestrem a Dashou
28.7. Uh. Hradiště, Hello Jazz Weekend, host M. Chodúr
29.7. Kyjov, Jančovka, 19.30, host M. Chodúr
27.8. Hranice na Moravě, park Čs. legií
9.9. Vsetínské Záření
23.11. Šopa Zlín
19.12. Vánoční trhy Zlín

 

2016

 
31.12. Hotel Hilton, Praha (silvestr)
16.12. Kongresové centrum Staré Město u UH
12.12. Zlín náměstí (jarmark)
6.12. Šopa Zlín
21.10. Výchovné koncerty, KC Zlín
11.10. Boom Cup, Hudební bazar, Ostrava
19.8. Valašské Klobouky, Setkání muzikantů v Bílých Karpatech
13.8. Mezinárodní jazzové dny Dubá - Nedamov
16.6. Kongresové centrum Zlín, koncert pro Handicap s FBM (hosté Dasha, J. Smigmator)
12.6. Uh. Hradiště, Nádvoří Galerie Slováckého muzea, společný koncert se Slováckým komorním orchestrem 
4.6. Swingový festival, Týniště nad Orlicí
30.5. Zlín Film Festival
13.5. Olomouc, Divadelní flóra
30.4. Přerov, Matějská jazzová pouť
9.3. Parník, Ostrava
27.2. Vsetín, Ples Austinu
24.2. Ples JAMU, Brno
13.2. KC Staré Město u UH, benefiční koncert
   

2015

 
31.12. Silvestr v hotelu Hilton, Praha
18.12. Werk Arena Třinec, Bílé Vánoce Lucie Bílé
16.12. Zlín, náměstí, vánoční jarmark
8.12. Zlín, Zelenáčova šopa
25.11. Koncert s Filharmonií Hradec Králové,
host Petr Bende
6.11. Holešov, bluesový festival
4.11. Zlín Kongresové centrum, koncert k 90. výročí založení firmy Centroprojekt
27.10. Koncert ke 20. výročí založení F-dur Jazzbandu, Flip, Zlín,
24.9. Výchovné koncerty v KC Zlín
2.9. Otrokovická beseda, benefiční koncert proti násilí
12.9. Valaššské záření, pódium Svárov u DK Vsetín
30.8. Uh. Hradiště, benefiční koncert pro nemocnici, areál nemocnice
2.8. Hranice na Mor., Hranické hudební léto
21.7. Uh. Hradiště, Československý jazzweekend, host Peter Lipa
20.6. Holešovská regata
16.6. Zlín, Kongresové centrum, benefiční koncert s FBM pro Handicap, hosté Ilona Csáková a Bárta Noid
29.5. Mezinárodní dětský filmový festival Zlín
20.5. Ostrava, jazzový klub Parník
30.4. Přerov, Matějská jazzová pouť (+ VINX, O. Brzobohatý)
8.4. Uherský Brod, Kulturní dům
28.3. Tři Opice, Vsetín
28.2. Ples Austinu, Dům kultury ve Vsetíně
27.2. Výchovný koncert v KC pro Gymnázium TGM
7.2. Zlín, Ples podnikatelů, hotel Moskva
   
   

2014

 
4.11. Výchovné koncerty v Kongresovém centru Zlín
17.10. Výchovný koncert pro Střední průmyslovou školu v Kongresovém centru Zlín s FBM
9.9. Zlín, Zelenáčová šopa
8.8. Mezinárodní jazzový festival Dubá - Nedamov
19.6. Kongresové centrum Zlín, koncert s FBM, hosté Dasha a P. Bende
7.6. Jazzový festival v Týništi nad Orlicí, Kulturní dům
16.5. Prostějov, Prostějovské dny hudby, nádvoří zámku
1.5. Otrokovice, před Společenským domem
18.4. Přerov, Matějská jazzová pouť
15.3. Vsetín, Reprezentační ples firmy Austin
15.2. Brno, Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie
12.2. Hradec Králové, Koncert s Filharmonií Hradec Králové, host Bára Basiková
1.2. Veselí nad Moravou, Reprezentační ples města

2013

11.12. Benefiční koncert pro Uherskohradišťskou nemocnici, Kino Hvězda Uherské Hradiště
10.12. Klub Šopa, Zlín
8.11.  Klub Parník, Ostrava
16.9. Znojmo, Loucký klášter
14.9. Znojmo,Vinobraní (hlavní scéna)
20.7.
Hranice na Moravě - městský park
12.6.
Zlín, koncert s FBM, hosté Martin Chodúr. Leona Machálková, Matěj Ruppert
8.6.
Roudnice nad Labem, koncert v divadle, zač.20 hod.
7.6.
Zlín, nádvoří zámku, 18:00
27.5.
Zlín, KC, v rámci Filmfestu (po 20:00)
20 4.
Přerov, Městský dům, Matějská jazzová pouť (19:00)
12.4.
Výchovný koncert ve Vsetíně, Dům kultury (zač 10:00)
5.4.
Klub Parník, Ostrava
26.3.
Zlín-Zelenáčova Šopa

2012

12.11.
Brno, Metro Music Bar
12.10.
Zlín, výchovný koncert s FBM v Kongresovém centru
5.10.
Znojmo, koncert v Malém divadle
28.9.
Mladá Boleslav, Svatováclavská jízda
10.8.
Zlín, u Zámku
11.8.
Dubá, Mezinárodní jazzový festival Dubá
24.8.
Vizovice, Trnkobraní
22.6.
Zlín, Kongresové centrum, benefiční koncert s FBM a hostem Lucií Bílou
24.6.
Napajedla
15.6.
Veselí n/Mor, Veselské hudební léto
17.5.
Zlín, Stavba roku 2011, + Leona Machálková
1.5.
Zlín, náměstí
25.4.
Zlín, budova U5, soukromá akce UTB
18.4.
Zlín, UTB, budova U2
12.4.
Praha, Lucerna, Vinařství roku 2012
30.3.
Zlín, KC, soukromá akce
9.2.
Zlín, Zelenáčova Šopa
27.1.
Vizovice, Dům kultury

2011

12.12.
Brno, Metro Music Bar
23.11.
Ostrava Poruba, festival Jazz a Blues v DK Poklad
3.11.
Zlín, koncert s FBM v Kongresovém centru
10.10.
Brno, Metro Music Bar
10.9.
Hvozdná, Bamboo Forest fest
25.8.
Uničov, Uničovské kulturní léto
12.8.
Dubá-Nedamov, XVII. Mezinárodní jazzový festival
11.8.
Zlín, letní festival „Hudba za divadlem“
30.7.
Bruntál, jazzový festival3. ročník,
16.7.
Kyjov, CZ-SK Hello Jazz Weekend,
15.7.
Uherské Hradiště, CZ-SK Hello Jazz Weekend,
11.6.
Fryšták, DIS fest
9.6.
Zlín, betonárka Taš-Stappa (soukromá akce)
7.6.
 
Zlín, benefiční koncert pro Handicap, Kongresové centrum, spoluúčinkují: FBM a Bára Batiková
31.5.
Zlín, Kongresové centrum, Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež, galavečer
16.5.
Brno, Metro Music Bar
20.4.
Zlín, Kongresové centrum, výchovné koncerty s FBM
10.4.
Otrokovice, Vítání jara
19.3.
Uherské Hradiště, Kloboukový bál
16.3.
Uherské Hradiště, vyhlášení Sportovce roku (uzavřená akce), sál Slováckého Divadla
26.2.
Bojkovice, sál ZUŠ
18.1.
Zlín, Zelenáčova Šopa

2010

6.12.
Výchovné koncerty ve FBM, dopoledne
10.12.
Luhačovice
6. 11.
Zlín, F-dur jazzband jako host skupiny Avion
31.10.
Semifinále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
8.10.
Ostrava, Parník
15. 9.
Uherský Brod, Dům kultury, malý sál, jazzové večery
12.8.
CZSK má Talent, Brno
15. 8.
Luhačovice kolonáda
19.8.
Kroměříž náměstí
22. 8.
Vizovice Trnkobraní
31.8.
CZSK TALENT Bratislava
28.5.
Akce betonárky Taš-Stappa
4.6.
Filmový festival Zlín
17.6.
Mikulov zámek
1. 5.
Zlín náměstí
8. 5.
náměstí Zlín, sjezd fanoušků vozů Porsche
2.4.
Přerov (náměstí jarní jazzové dny)
9. 3.
Zelenáčova šopa

2009

12. 12.
Loft577 Zlín
10.10.
Výroční koncert, Malá scéna Zlín
3.10.
Olomouc Tibet
25. 9.
JazzFest Pod Hradom, Trenčín
15. 8.
Valašské Meziříčí, hudební léto (náměstí)
23. 8.
Karviná-Fryštát (Masarykovo náměstí, Karvinské hudební léto)
30. 8.
Luhačovice (kolonáda)
4. 9.
Luhačovice, hala Vincentky 18 (12:00 Zlín: zkouška + natáčení ČT)
22. 7.
Hranice na Moravě (náměstí)
16. 7.
Uherské Hradiště, náměstí
7. 8.
Dubá Nedamov, Mezinárodní jazzový festival
8. 8.
Praha, Jazz Club Reduta
13. 6.
Rackovské vítání léta (Racková)
5. 6.
Zlín, soukromá akce (venku)
22. 5.
Loft577 Zlín
25. 5.
FBM Zlín, výchovný koncert
8. 5.
Zlín (náměstí)
20. 3.
Ostrava, klub Garage, Jazz Festival
20. 2.
Zlín, Dům kultury výchovný koncert
22. 1.
Olomouc, Jazz Tibet

2008

 
14. 12.
Uherské Hradiště, Masarykovo náměstí
16. 12.
Zlín, Zelenáčova šopa
2. 12.
Brno, Stará Pekárna
29. 11.
Zlín, U Tetoura
24. 10.
československý jazzový festival Přerov
15. 10.
Karlova Studánka
14. 10.
Zlín, soukromá akce
9. 10.
Karlovy Vary, Baroko Caffé & Music Club - JazzFest
26. 9.
Vsetín, Dům kultury - Vsetínský jazzový festival Josefa Audese
16. 8.
Vizovice, Trnkobraní
8. 8.
Trnava (SK), záhrady Západoslovenského múzea - Trnavský JAZZyk
5. 8.
Uničov, náměstí - Hudební léto
18. 7.
Uherské Hradiště, Reduta - 9. CZ&SK Jazz Weekend
17. 7.
Hodonín, sál Evropa - 9. CZ&SK Jazz Weekend
21. 6.
Zlín, restaurace Lešná - soukromá akce
17. 6.
Brno, nádvoří Místodržitelství
14. 6.
Litvínov, Mezinárodní jazzový festival
3. 6.
Zlín, Zelenáčova šopa
2. 5.
Karlova Studánka
1. 5.
Zlín, náměstí Míru - akce 1. máj
18. 4.
Vsetín, Dolní náměstí - jazzklub U Tří opic
16. 4.
Kroměříž, klub Sport (soukromá akce)
13. 4.
Otrokovice, náměstí - jarní jazzové dny s otvíráním fontány
12. 4.
Uherské Hradiště, Divadelní klub - premiéra představení Mein Faust
27. 3.
Mladá Boleslav, Dům kultury - JJD
21. 3.
Přerov, Jarní jazzové dny
23. 2.
Ciesyn (PL), Dom Narodowy
22. 2.
Český Těšín, jazzklub Střelnice
9. 2.
Malenovice, U Tetoura
23. 1.
Kroměříž, soukromá akce

2007

 
18. 12.
Zlín, Zelenáčova Šopa
8. 12.
Malenovice, hudební klub U Tetoura
27. 10.
Přerov, československý jazzový festival
26. 9.
Olomouc, klub Jazz Tibet
23. 9.
Karlova Studánka
1. 9.
Karviná, náměstí - hudební léto
29. 8.
Kroměříž, náměstí - hudební léto
25. 8.
Slavičín, festival Poslední noc prázdnin
11. 8.
Dubá-Nedamov, jazzový festival
21. 7.
Valašské Meziříčí, nádvoří zámku Žerotínů - hudební léto
31. 5.
český Těšín, náměstí - divadelní festival
1. 5.
Slavičín, Dům kultury
29. 4.
Zlín, Zelenáčova Šopa
26. 4.
Zlín, Malá scéna - slavnostní večer Salvator
29. 3.
Uherský Brod, Dům kultury
28. 2.
Karviná, Dům kultury

Předtím jsme taky hráli, ale neměli jsme web.

kontakt
Jan Slavík / Osmek / 185
763 10 Hvozdná
tel.: +420 773 698 399
email: